Beşiktaştan Beklenen Gelişme

Beşiktaştan Beklenen Gelişme

Beşiktaş’tan Beklenen Gelişme

Sezon içi teknik direktör değişikliği ile gündeme gelen Beşiktaş’ın transfer süreçleri hız kesmeden devam ediyor. Başarısı ile adından söz ettiren yıldız isim Arthur Masuaku, Spor Toto Süper Lig içerisinde inanılmaz bir performans sergiledi. Yıldız ismin başarısını yeniden gündeme getiren ise İngiltere’den gelen bir haber oldu.

Thewesthamway’de yayınlanan iddialara göre, ilerleyen sezonlarda da Arthur Masuaku’nun Beşiktaş’ta kariyerine devam edeceği söylendi. Bu haber, Türkiye’deki Beşiktaş camiasının da gündemine oturdu.

Arthur Masuaku Kimdir?

Tam ismi Fuka Arthur Masuaku Kawela olan yıldız isim, Kongolu’dur. Profesyonel olarak 2013 yılında forma giymeye başlayan Masuaku’nun Valenciennes ile kariyerinin zirvesine adım attığı biliniyor. Spor Toto Süper Lig’de de kendine yer edinen Masuaku, defans poziyonunda kendini gösterdi. Henüz West Ham ile sözleşmesi dolmayan Arthur Masuaku, geçirdiği sakatlık sebebiyle kariyerine ve futbola ara verdi.

West Ham Takımı

Birkaç ay futboldan uzak kalacağını açıklayan yıldız ismin ana kalesi West Ham takımı, Arthur Masuaku ile sözleşmesini 2024’te bitiriyor. Sözleşmenin yenilenmesi konusu muamma iken Arthur, West Ham ile yollarını ayıracağına dair açıklama yapmadı. Ancak sakatlık geçiren oyuncu ile haber doğrudan West Ham takımının haber sitelerinden geldi.

Masuaku’ya Kalıcı Oyuncu Kadrosu Gözüktü Mü?

Masuaku şimdilik kesin olarak Beşiktaş kadrosunda bulunmuyor. Ancak gelen iddialara asılsız demek için henüz erken. Hali hazırda Beşiktaş Spor Toto Süper Lig’de oynayan Masuaku’nun akıbeti, önümüzdeki sezonda belli olacak.

Siz de takımınıza dair maç heyecanını bahse dönüştürmek ve maç keyfini daha fazla hissetmek için Ganobet’i tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha birçok alanda bahis deneyimini Ganobet ile yaşayabilirsiniz. Dakikalar içerisinde üye olarak takımınızın maçlarını canlı TV özelliğinden faydalanarak izleyebilir, takımınızı destekleyebilirsiniz.

Spor