Boston Celtics Yeni Sezona İddialı Başlamak İstiyor

Boston Celtics Yeni Sezona İddialı Başlamak İstiyor

Boston Celtics Yeni Sezona İddialı Başlamak İstiyor!

Boston Celtics, Amerikan spor tarihinin en çok hikâyeye sahip takımıdır. Herhangi bir lig takımının en çok şampiyonluğunu kazandılar. Takımın başarısı, onların akıllı yönetimi, güçlü liderliği ve yetenekli oyuncularından kaynaklanmaktadır. Bird döneminde hiç şampiyonluk kazanmamış olmalarına rağmen, ulusun en popüler takımlarından biri olmaya devam ediyorlar. Celtics, 2017 sezonuna güçlü bir performansla başlamak için ihtiyaç duydukları tüm araçlara sahiptir. Mariobet

Celtics, önceki yıllarda birden fazla şampiyonluk kazanmalarından bu yana Kuzey Amerika’nın en popüler takımlarından biri olmaya devam ediyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak ülkedeki en iyi çekilişlerden biri olmaya devam ediyorlar. Güçlü bir tanıtım kampanyası, bu yıl ekibe ilginin artmasına yardımcı olmalıdır. Buna sosyal medya gönderileri ve televizyon istasyonlarındaki reklamların yanı sıra Facebook ve Twitter gibi çevrimiçi platformlar dahildir. Takımı bu kanallarda tanıtmak, gelecek maçlara ve sezonluk bilet satışlarına ilginin artmasına yardımcı oluyor.

Yeni Sezonda Hedef Şampiyonluk!

Celtics, şampiyonluk kazanamamasına rağmen son birkaç sezonda biraz gelişme kaydetti. Güçlü kadroları ve etkileyici koçluk stratejileri nedeniyle Doğu konferansının en iyi takımlarından biri olmaya devam ediyorlar. Antrenör Stevens, sakatlık veya sakatlıklardan bağımsız olarak birlikte iyi performans gösteren güçlü bir takım oluşturdu. Buna, yüksek tempolu bir hücumda liderlik eden süperstar Gordon Hayward ve cimri bir savunma yapan çok yönlü guard Isaiah Thomas da dahildir. Tüm bu faktörler, onları herhangi bir rakibe karşı oyun kazanacak konuma getirir.

Takım başkanı Danny Ainge, elinde çok az finansal sermaye olmasına rağmen şampiyonluk kalibresinde bir kadro kurdu. Yönetimi altında All-Star olacak oyuncuları draft etti. Daha sonra, onun gözetimi altında her yıl şampiyonluklar kazanmalarını sağlayan All-Star’lar için takas yaptı. Ayrıca ekibinin derinliğini ve kazanma potansiyelini güçlendiren kurnazca takaslar yaptı. Seçimleri hem spor analistleri hem de taraftarlar tarafından büyük övgü aldı.

Spor