En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

En Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik evler artık dünyanın her bir yerinde. Villa Dizayn olarak, tecrübeli ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sizleri hayalini kurduğunuz prefabrik ev modelleri ile buluşturuyoruz. Fabrika genelimizde tüm müşteriler için kaliteli malzemeler ve son teknoloji makineler ile üretilen ve ardından her şeyi birleştirilen prefabrik evlerimiz, üstün ses ve ısı yalıtımı, modern ve şık dizaynı, dayanıklı malzemeleri ile sizlere muhteşem bir yaşam alanı meydana getiriyor.

Sizler için sunduğumuz modeller dışında sizin isteklerinizi de çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda sizin isteklerinize göre tercih ettiğiniz modeli kısa bir süre içerisinde hazır hale getiriyor ve yerleştirmek istediğiniz alana özenle yerleştirmeyi tercih ediyoruz.

Firmamızdan sunulan prefabrik yapıları; ev, ofis, yazlık ev, hayvancılık, güvenlik odası, deprem evi, konteyner, sosyal tesisler gibi alanlar için kaliteli hizmetler sunmaktadır. Örneğin güvenlik odası olarak kullanılacak olan bir prefabrik yapı için tek katlı prefabrik ev modelleri içerisinden genel olarak 1+1 prefabrik evler veya 1+0 prefabrik evler tercih edilmekte ve kullanıma göre dizayn fırsatı sunuyor. Firmamızda bulunan dubleks prefabrik ev modelleri ise daha çok konut veya ofis olarak sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik ev fiyatları alanında da oldukça uygun fiyatlar ve kampanyalar ile sizlerin yüzünü gülümsetmeye çalışıyoruz. Sizin zevkinize, bütçenize en uygun prefabrik villa modelleri ve fiyatları ile ev sahibi olmak istiyorsanız firmamızla 7/24 iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Prefabrik Ev Nedir, Nasıl Yapılır?

Prefabrik ev nasıl yapılır diye merak ediyorsanız öncelikle firmamızın işinde uzman ve profesyonel ekibi ile sırasıyla şu işlemler uygulanmaktadır;

 • Prefabrik ev kurulacak olan alanın zemini sıkıştırılmakta ve tamamen düzleştirilmektedir.
 • Ardından prefabrik ev zemini için drenaj sistemi ile beton dökme işlemi uygulanmaktadır.
 • Bu işlemin ardından prefabrik eviniz için ısı ve ses yalıtımının yanı sıra su ve elektrik tesisatı döşeme işlemleri yapılmaktadır.
 • Bu önceliklerden sonra ise pencere kasası, çatı kaplaması ve duvar panelleri gibi parçalar birleştirilmekte ve montajlama işlemi uygulanmaktadır.

Prefabrik Ev İçin Gereken İzinler Nelerdir, Nasıl Alınır?

Prefabrik ev için gerekli izinler genel olarak incelenecek olduğu zaman 3194 numaralı İmar Kanunu’nun 20. maddesine uygun olacak şekilde tamamlanmalıdır. Bu maddelere göre bir alana prefabrik ev yapılabilmesi için uygun olması gereken şartlar şunlardır;

 • İmar planı
 • Yönetmelikler
 • Ruhsat

Bu yüzden bir alana prefabrik ev inşası yapılabilmesi için devlet kurumlarından bazı izinlerin alınması gerekmekte ve bu izinlerin tamamıyla alınabilmesi şartıyla o alana evler dikilebilmektedir. Yapı ruhsatı alınabilmesi için belediyeye veya il özel idareye bir dilekçe hazırlanması gerekmektedir. Bu dilekçede yer alması gereken belgeler ise şunlardır;

 • Tapu belgesi
 • Hisseli arsa ise hissedardan alınan muvafakatname belgesi
 • Mimari ve tesisat projelerinin belgeleri
 • Statik proje belgesi
 • Röperli veya Ebatlı kroki belgesi
Genel Kültür