Epilasyon Koltuğun

Epilasyon Koltuğun

Epilasyon Koltuğu

Epilasyon koltuğu, cilt bakım merkezlerinde epilasyon salonlarında kullanılan koltuklardır. Bu tarz koltuklar işlemlerin uzun sürmesi sebebi ile oldukça rahat olmalıdır.

Özellikleri

Epilasyon koltuğu genellikle cilt bakım koltukları ile aynı özelliktedir. Epilasyon işlemi seans olarak yapıldığından ve seansların ortalama süresinin en az 1 saat olduğunu düşünecek olursak, koltuğun oldukça rahat olması önemlidir. Epilasyon koltuğu genellikle deri döşeme üzerine yapılmıştır. İşlemi yaptıran kişilerin rahat edebilmeleri için kendiliğinden hareket özelliğine sahiptir. Yan tarafında bulunan düğmeler sayesinde yukarı ya da aşağı hareket edebilmektedir. Üst tarafında ışık sistemi bulunmaktadır. Epilasyon işlemlerinde ışık son derece önemli olduğundan bu ürünün varlığı önemlidir.

Kullanım Yerleri

Bu koltuklar epilasyon işlemlerinin yapıldığı epilasyon merkezlerinde ya da cilt bakım yerlerinde kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından epilasyon işleminin yapıldığı yerlerde bu koltukların kullanılması önemlidir. Epilasyon koltuklarının alt tarafında genellikle raf ya da dolap şeklinde aparatlar bulunmaktadır. Bu aparatlar hem işlemi yapan kişilerin hem de işlemi yaptıran kişilerin işine yaramaktadır. Böylece havlu ya da epilasyon için gerekli olan ürünlerinizi rahatça buralara koyabilirsiniz. Epilasyon koltuklarının nereden temin edilebileceği konusuna gelecek olursa, bu koltuklar kozmetik ekipmanları ürünlerine girdiğinden kozmetik alanında satış yapan yerlerden temin etmeniz mümkündür. Firmamız bu anlamda kaliteli bir ürün satışı sunarak müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir. Uzmanlarımızdan ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. https://probed.com.tr/tr/epilasyon-koltuklari

Genel Kültür