GeForce NOW yurt dışı fiyatlarına ciddi bir zam geldi

GeForce NOW yurt dışı fiyatlarına ciddi bir zam geldi

Nvidia GeForce NOW için yurt dışı fiyatları kısa süre önce katlandı. İşte açıklanan yeni fiyatlar ve diğer bilinmesi gerekenler;

GAME+ ortaklığıyla artık Türkiye’de de Ankara merkezli sunucular ile hizmet veren Nvidia GeForce NOW, kişilerin kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın “sahibi oldukları / satın aldıkları (Steam, Epic Games, Uplay dahil)” tüm oyunları internet üzerinden oynamasına imkan tanıyor. İşte bu şimdiye kadar yurt dışında 5 dolarlık aylık abonelik fiyatı olan servis, bugün itibarıyla aylık 10 dolar (10 euro) seviyesine çıktı. Ancak burada güzel bir haber var. O da mevcut abonelerin fiyatları artmadı. Nvidia sadece yeni üyelerden aylık 10 dolar alacak buna ve bu pakete “Founders” yerine “Priority” adını verecek. Servisin yeni aboneler için yıllık abonelik ücreti ise 100 dolar olacak.

GeForce NOW Türkiye’de ne kadar?

15 Mart tarihinde açılan GeForce NOW powered by GAME+ servisinde Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor. Basic Paket kişilere ücretsiz 1 saatle sınırlı oturum süresi veriyor, oyunları RTX seçeneği kapalı sunuyor ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek açıklaması yapılıyor.

Premium Paket fiyatı ise aylık 74,9 TL seviyesinde yer alıyor. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

Lansman Özel Premium Paket, yapılan açıklamaya göre aylık 49,9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL fiyata sahip olacak. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak. Bu paket bittiği zaman yenilenemeyecek.

Kaynak: blog-guncel.com

Teknoloji