Güvenli Dosya Yüklemek

Güvenli Dosya Yüklemek

Güvenli Dosya Yüklemek

Dosya yükle hizmeti sağlayan dosya.org ile önemli belgelerinizin yanı sıra aile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve benzer tüm dosyalarınızı sanal ortamda saklayabilirsiniz. Tüm önemli dosya ve belgelerinizi güvenle saklayıp yedekleyebileceğiniz bir platform olan dosya.org’a aynı zamanda fotoğraf ve videolarınızı da yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz tüm önemli belge ve medyalar sonsuza dek dosya.org sunucularında saklanmaktadır. Gizliliğe önem veren ve kullanıcı memnuniyetine önem verilmektedir.

Dosya yüklemek tüm kullanıcılar için %100 ücretsizdir. Daha fazla özellik ve daha hızlı dosya yükleme özellikleri için Premium hesap kullanabilirsiniz. Yükleme hızı ve indirme hızının artmasının yanı sıra Premium hizmet almaya başlamanız halinde sınırsız veri depolama alanına sahip olabilirsiniz. Hem ücretsiz hesaplarda hem Premium hesaplarda dosyalar sınırsız gün boyunca saklanmaktadır. Dosya boyutlarının artış gösterdiği çağımızda bilgisayar kullanıcıları için en önemli sorun disk alanıdır. Hem bilgisayar diskinde yer açabilir hem de dosyalarınızı, belgelerinizi, özel video ve fotoğraf gibi video içeriklerinizi silmeden güvenli bir yerde depolayabilirsiniz.

Hızlı Dosya Yükleme

Dosya.org’un sağladığı Premium dosya yükle hizmeti sayesinde normalden çok daha hızlı dosya yükleyebilir ve çok daha hızlı dosya indirebilirsiniz. Pek çok farklı formatta doya yükleyebileceğiniz web sitesinde sonsuza kadar dosya saklayabilir, kaybolma, çalınma ya da silinme endişesi yaşamadan gönül rahatlığıyla ihtiyacınız olan her an dosyalarınıza erişebilirsiniz. Ayrıca dosyalarınızı Twitter ya da Facebook gibi platformlarda kolaylıkla paylaşabilmeniz için özel html kodlarını kullanabilir, dosyalarınızı dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Haftalık, aylık veya yıllık üyelik satın alabileceğiniz dosya.org hizmetleri sayesinde tüm dosyalarınızı bekleme süresinin dolmasını beklemeden doğrudan yükleyebilir veya indirebilirsiniz. Hem zamandan hem de alandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olan bu avantajlar sayesinde bilgisayar ve mobil cihazlarınızda yer sıkıntısı yaşamadan sadece üye girişi yaparak dosyalarınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz. Özel dosyalarınıza ve gizliliğinize önem veren dosya.org, yüklediğiniz belgeleri veya medyaları asla başka kullanıcı veya 3. kişilerle paylaşamaz. Gizliliğinizi en az sizin kadar önemserler. Dosya.org avantajlarından faydalanmak ve Premium hesapla hem zamandan hem de alandan kazanmak için hemen üye olabilirsiniz.

Teknoloji