Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

İşlevlerine ve Fiyatlarına Göre Saç Kurutma Makineleri

En iyi saç kurutma makineleri doğal olarak profesyonel amaçla üretilen saç kurutma makineleridir. Ancak sıradan kullanıcıların saç kurutma makinesi fiyatları ve profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında deneyimleri kısıtlıdır.
Bu makalede size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma amacıyla kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç kurutma makinesi tercihinde rehber olacak bilgiler vermeye başlamadan önce vakti sınırlı olanlar için doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi önerileri yapmak istedik.
Bu listede yer alan ürünler memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesi almak isteyen, saç şekillendirmek isteyen veya hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makinesi Modelleri

  • TURBOBELLA ion9000 profesyonel saç kurutma makinesi (299TL)

    Turbobella hem 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü saç kurutma makinesi olduğu için hem de Türkiye’de imal edilmesiyle fiyat olarak en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en tepesinde bulunuyor. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu tasarımı ile geleneksel saç kurutma makinelerinin arasından sıyrılıyor. Yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın tek negatif yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaför dünyasında ciddi markalardır. Uzun yıllardır profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç kurutma Makineleri Nasıl Alınır?

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Profesyoneldir?

Eğer saçlarım hemen kurumaya müsait ve yapacağım tek işlem saç kurutmadan ibaret olacak diyorsanız  basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilirsiniz. Çünkü piyasadaki basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa ve çok işlem gerektirmeyecek saçlarınız varsa sizin için en ideali daha ekonomik bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Olmalı?

En iyi fön makinelerini elbette bu amaçta hizmet sunan kuaförler kullanırlar. Motor gücü bakımından bir kurutma makinesi arıyorsanız  2700 watt gücündeki Turbobella ion9000 tavsiye edilebilecek en iyi ürün haline geliyor.
Bir çok makine üzerinde yazan büyük büyük rakamlarla kullanıcıları yanıltmak ve ilgi çekici hale getirmek için  bu yöntemle göz boyamak istiyor. Bu ürünlerin üzerinde yazan o büyük sayılar aslında model numaralarını belirtirken sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin ilgisini çekmeyi hedefliyorlar.
En iyi saç kurutma makinelerini kuaför ya da güzellik salonlarında hizmet veren kişilerin kullandığını biliyoruz. Peki bunların ayrıcalığı nedir derseniz kuaförlerdeki saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için özel üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Daha basit üretimdeki saç kurutucularda makine belli bir ısı hedefine ulaştığında motoru kendini korumak için otomatik kapanmaya geçmektedir. Kuaför tipi saç kurutma makinelerinde ise durum tam tersi yöndedir. Saatlerce çalışma gibi bir durum söz konusu olduğundan ve saç kurutma için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini doğal olarak göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel hizmet veren ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce böylesine derin bilgilendirici içerikle karşılaşmadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından söz ettik.

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Saç kurutma makinesi yorumlarına bakıldığı zaman çok sayıda ya da farklı marka seçeneklerinden deneyimi olmayan  pek çok kişi kendi kısıtlı seçeneklerine göre yorum yapmaktadır.
Herkesten edinilen bilgilerin her zaman doğruluğunun olmadığına dikkat etmek gerekir. Çünkü sadece belli başlı marka kullanmış ya da kaliteli markaları deneyimlememiş kullanıcıların yorumları aslında çok doğru olmayabiliyor.
Bu doğrultuda yaptığımız araştırmalarla size sektörde önde gelen tercihinizi gözü kapalı yapabileceğiniz markalardan bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine sahip olabilmek için yardımcı olmaya çalıştık.

Moda ve Yaşam