Sms Onay

Sms Onay

Sms Onay

Sms onay, genel olarak Mobil Onay Hizmeti olarak da bilinir. Kişisel numaranızı kullanmak istemiyorsanız belirli SMS onay sitelerine üye olarak saniyeler içinde sanal numara alarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde Instagram, twitter, facebook, Google, youtube gibi hesap arkadaşlarınız başta olmak üzere tüm sosyal ağ uygulamaları için kendi numaranızı kullanmadan sms onayı ile saniyeler içinde yapabilirsiniz. Sms onay hizmeti için en önemli ve önemli noktalar arasında mutlaka sms onay hizmeti veren güvenilir bir web sitesi bulmak ilk sırada yer almaktadır.

Sms Nasıl Onaylanır?

Sms onay hizmetini nasıl alacağınız konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Bu hizmeti ilk kez kullanmak istiyorsanız, detayları size bildireceğiz. Önce üye olmalısınız. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra sosyal medya hesaplarınızda telefon numaranızı kullanmak istemiyorsanız ve SMS onay hizmeti almak istiyorsanız web sitemizden sanal numara satın alarak SMS onay sürecini tamamlayabilirsiniz. Bu sayede sosyal ağlarınızı ve diğer hesaplarınızı açarken kendi numaranızı kullanma zorunluluğu tamamen ortadan kalkar. Bu noktada güvenilirlik sorusu biraz kafanızı karıştırabilir.

Instagram Sms Nasıl Onaylanır?

Instagram sosyal paylaşım platformunun sahte hesapların çöplüğü haline gelmemesi için güvenlik platformlarına katı kurallar getirildi. Bunlardan biri de Instagram’ın SMS doğrulama seçeneği. Böylece hesabınız daha güvenilir olur. Başkasının elinde olmayacak. Aksi takdirde sahte cep telefonu numarasını kabul etmeyecektir. Cep telefonu numarasını girmeseniz bile uygulamayı kullanabilirsiniz. Ancak takipçiniz çok olduğunda veya para kazandığınızda hesabınızın alınması çok kolaydır. Bunları önlemek için, telefonunuzu girmeniz ve kodu almanız gerekir. İşlem çok kolay ve basittir. Zamanını boşa harcama. Ayrıca, diğer cihazlardan içe aktardığınızda, Instagram gerçek bir kişi olup olmadığınızı bilir.

Instagram Sms Onay Mesajı Nasıl Alınır?

Instagram hesabı oluşturduktan sonra profil bölümüne gidin. Orada sağ üst köşede 3 çizgili bir simge göreceksiniz. Buraya Tıkla. Açılan sayfadan güvenli bir hesap bulunmaktadır. Gizlilik hesaplarına tıkladıktan sonra cep telefonu numarası seçeneğine tıklayacaksınız. Önünüzde bir pencere açılacaktır. Bu pencereye telefon numaranızı girdikten sonra karşınıza Instagram numara doğrulama mesajı gelecektir.

Doğru arayan numarasını girin. Yanlış girişiniz için tekrar bir Sms onay numarası vermenizi isteyecektir. Onay butonuna bastıktan sonra hesabınız güvende olacaktır. Instagram numarasının onaylanması sayesinde, onu kötü niyetli kullanacak kişilerin eline geçmez. Uzun süre kullanabilirsiniz. Numaranızı değiştirirseniz, numaranızı güncellemeniz gerekir.

Instagram Mesajı Onay Gelmiyor

Instagram hesabınızdan Sms onay almadıysanız, telefonun size ait olduğundan emin olun. Bu durumlarda önbellek hatalarına neden olur. Tek yapmanız gereken önbelleği temizlemek. Bu olmadığında, hesabınızı silmeli ve yeniden indirmelisiniz. Instagram telefonunuza siz alsanız bile onay gelmiyorsa, telefonunuzun mesajlarında Instagram yazıp 32665’e gönderir göndermez onay mesajı alırsınız.

Bu işlem sayesinde hesabınızı çalsalar bile yine de daha hızlı hesap kurtarma sağlar. Sms onay için Facebook’a mesaj attıktan sonra hesabınıza başka bir yerden erişirseniz, o telefona bir bildirim mesajı alırsınız. Bu sayede kimin ne yaptığını kolayca görebilirsiniz.

Facebok Sms Nasıl Onaylanır?

Öncelikle bir Facebook hesabınızın olması gerekir. Ardından ayarlardan hesap doğrulama alanına gidin ve telefon numaranızı girin. Sıfır kullanmayın, sistem otomatik olarak girer. Girdikten sonra bir Facebook telefonu onay mesajı görünecektir, buraya tam olarak 5 hane girin. Telefonunuza onaylandığına dair bir bildirim geldiğinde işleminiz tamamlanmıştır. Yani hesabınız güvende. Başka bir hesapta oturum açtığınızda, Facebook sayısal bir doğrulama kodu verir. Sonuç olarak Facebook, hesabın o kişiye ait olup olmadığını öğrenir. Ayrıca ayarlarda girdiğiniz cihazları silerseniz artık onları tanımayacaktır. Bu yüzden her girdiğinde onay isteyecektir.

Doğrulama Mesajlarının Faydaları Nelerdir?

Facebook numarası onaylandığında hesabınız korunacaktır. Hesap başkası tarafından girilmiştir. Facebook tarafından kaldırılacak veya cezalandırılacaktır. Bu sayede bazı suçların önüne geçilmiş olur. Ayrıca şifrenizi unuttuğunuzda telefonunuza mesaj atarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Bir diğer büyük faydası ise hesabınızı unuttuğunuzda cep telefonunuzdan kullanıcı adınızı girerek hesabınızı aktif hale getirebilecek olmanızdır. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yapılabilir. Ayrıca, aynı numaradan başka hesaplarda da alamazsınız.

Sms Onayı Gelmiyor

Konum (Gps) aktif olabilir.

  • Daha önce almaya çalıştığınız hizmetten bir şikâyet almış olabilirsiniz ve telefonunuz veya IP’niz bloke olabilir.

Çözüm: Başka bir cihaz veya farklı internet kullanabilirsiniz.

  • Google play adresinize bağlı gmail adresinin konum geçmişi açık olduğu için SMS alınmayabilir.

Çözüm: Google hesabınızı Google hesabımdan yönete tıklayın. Ardından verileri kişiselleştire tıklayın ve sonraki sayfada konum geçmişinizi duraklatın. Doğrudan Google hesabıma gitmek için tıklayın.

Çözümler işe yaramazsa cihazınız bu hizmetten kalıcı olarak men edilecektir. Farklı cihazların IP adreslerini sıfırlama gibi işlemlerle bu sorunları çözebilirsiniz. Uygulamaları klonlayan uygulamaları da kullanın örneğin, WhatsApp klonu kullanıyorsanız SMS yoluyla onay almak daha kolaydır.

SMS Onay Sisteminin Avantajı Nedir?

Sms Onay alırken kendi telefonunuz yerine sahte numaralar kullanarak isteklerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet platformlarında güzel vakit geçirirken telefon numaranızı gizlice sanal numara olarak kullanabilirsiniz. SMS onay sistemlerinin avantajlarından biri de tek seferlik kiralama sunmasıdır. Farklı üyeliklerde doğrudan üyeliğinize özel farklı telefon numaraları kullanabilirsiniz. Telefon numaralarınızı girmeniz ve doğrudan kullanmanız gerekmeyecek. Sosyal medya uygulamalarını rahatlıkla kullanabileceğiniz sistemler, size sunulan en iyi sistemler ile kiralama modellerinden faydalanabilirsiniz. Açtığınız sosyal ağ hesabına ve yeni üye statüsü oluşturmanıza bağlı olarak bir telefon numarası alabilirsiniz.

Sanal Numara ile SMS Onayı Nasıl Alınır?

Sanal satış sayfamız üzerinden sosyal paylaşım sitelerine üye olmak çok az zaman alıyor. Ayrıca web sitemizde SMS onay hizmetleri için farklı fiyat aralıkları sunulduğunu da belirtmekte fayda var. Planlar ayrıca Sms onay hizmetinin içeriğine göre de değişiklik göstermektedir. Sosyal ağ uygulamalarında seçilen herhangi bir ülkeden kolayca sanal bir numara alın. Web sitemizden sanal numara aldıktan sonra istediğiniz ülke ve hizmet için sanal numara istekleri için mobil onay alabilirsiniz.

Numaralar kullanıma açıldıktan sonra Sms onay ve SMS kodu istenen platforma veya uygulamaya sanal numara girilir. SMS kodları, sanal numaralar üzerinde kullanımı kolaylaştırmak için profesyonel servislerle kısa sürede kullanıcılara ulaştırılır. Bu sayede kayıt olmak için platforma gelen sms kodunu girerek aktivasyon işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sanal Numara Nasıl Alınır?

Sanal bir numara satın almak istiyorsanız, web sitemizde en kolay ve en hızlı yöntemi sağlıyoruz ve yer imlerine ekliyoruz. Siteye üye olmak bu sürecin ilk kuralıdır. Siteye üye olduktan sonra çok daha kolay ve hızlı olacaktır. Yararlı ve hızlı bir tabloyla, numarayı almak için yalnızca bir kez doğrulama yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay kontrol panelimiz üzerinden rahatlıkla satın alabilir, dilediğiniz kadar ülkeyi kolayca satın alabilirsiniz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle kontrol paneline giriş yaparsanız satın alma işlemlerine göz atabilirsiniz. Satın aldığınız paket numarasını bir kez Sms Onay hizmeti olarak kullanabilirsiniz. Ama kiralarsanız, kiraladığınız pakette istediğiniz kadar kiralayabilirsiniz. Tamamen ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Bunu yaparken de ihtiyaçlarınıza göre sunulan paketleri incelemenizi öneririz. Web sitemiz sanal bir numara almak için sürekli çalışıyor ve herhangi bir sorun yaşarsanız teknik desteğimiz her zaman size hizmet vermeye hazır.

Sende hemen sms onay hizmeti almak istersen doğru yerdesin tıkla ve sms onay sistemine giriş yap : https://smsonaysistemi.com

Formun Üstü

Formun Altı

Teknoloji