Türkiye fiyatı açıklanan akıllı tartı Amazfit Smart Scale ve öne çıkan özellikleri

Türkiye fiyatı açıklanan akıllı tartı Amazfit Smart Scale ve öne çıkan özellikleri

Amazfit akıllı tartısını Türkiye’de satışa sundu. Sadece 50 gramlık ağırlık değişimlerini bile algılayabilen tartı Amazfit Smart Scale adını taşıyor.

5 ile 180 kilo arasında ölçüm yapabilen tartı, ölçümleri 8 ayrı metrikle gösterebiliyor. Tartı, vücut yağ oranı, kas kütlesi, vücut su yüzdesi, kemik kütlesi, fiziksel yaş, iç organ yağlanması ve vücut tipi dahil 16 ayrı vücut sağlığı ölçümünü destekliyor. Amazfit Smart Scale’in temperli cam yüzeyi aurora gradyan tasarımıyla dikkat çekiyor. 3,4 inçlik büyük LCD ekran, ölçümlerin kolayca okunabilmesini sağlıyor. Amazfit Smart Scale ayrıca 18 ayrı spor türü için her 30 dakikada bir yakılan kaloriyi hesaplayan Calorie Cost adlı bir özelliğe sahip. Desteklenen sporlar arasında yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme, dağcılık, aerobik, masa tenisi, ip atlama, tekvando ve golf gibi sporlar yer alıyor.

Calorie Cost özelliği, kullanıcıların vücut geliştirme için kişiselleştirilmiş egzersiz planları oluşturmasına olanak tanıyor. Akıllı tartıda ayrıca Denge Yeteneği Analizi adlı bir özellik de bulunuyor. Gelişmiş denge yeteneği egzersiz sırasında yaralanma riskini azaltıyor.

Amazfit Smart Scale Türkiye fiyatı ne kadar?

Amazfit Smart Scale, Bluetooth 5.0 ve 2.4GHz Wi-Fi bağlantı noktalarına da destek veriyor. Tartı senkronizasyonu Android 5.0 ve üzeri ile iOS 10 ve üzeri sürümlerde çalışan Zepp uygulamasıyla gerçekleştiriyor. Uygulama 10 ayrı hesabı destekliyor ve her hesap 12 aile üyesi tarafından kullanılabiliyor. Akıllı tartının Türkiye’deki fiyatı ise 599 TL.

Kaynak: yeniyayin.com

Teknoloji