Uğurcan Çakır Ayrılığı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Uğurcan Çakır Ayrılığı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Uğurcan Çakır Ayrılığı Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Trabzonspor’un ve milli takımın en önemli isimlerinden Uğurcan Çakır, Sloven kampında önemli açıklamalarda bulundu. Uğurcan Çakır, Avrupa’ya geçişinden de bahsetti.

‘’Başkan Ertuğrul (Doğan) ile sözleşmeyi konuştuk. Tabii ki çözeceklerini söylediler. Çünkü ücretler dengelidir. Trabzonspor zaten hak ettiğimizi veriyor. Bu konuda bir sorunumuz yok. Bunu zaten tartışmıştık. Görünüşe göre işe yarıyor. Bundan sonra, elbette, ikinci plandır’’ şeklinde açıklamalarda bulundu. Bahis siteleri

Açıkçası motivasyonumu pek etkilemedi. Çünkü her zaman en iyi performansı vermeye çalışırım. Trabzonspor’un kaptanıyım ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Daha çok çalışıyorum. Çünkü hedeflerim var. Gitsem de kalsam da burada en iyi şekilde antrenman yapmak ve sezona hazırlanmak istiyorum. Söylentiler beni etkilemez. İşime odaklanıyorum. Daha fazlasını ortaya çıkarmak için çalışıyorum.

‘’Antalya spor maçında penaltı kurtardım ve şampiyon olduk. Herkes gibi benim de bir işim var. Oyuncu olmak altyapıdan çok farklı hissettiriyor. Çocukluğumuzdan beri Trabzonsporluyuz ve hep bu anların hayalini kurduk. Trabzonspor’da oynamaya başladığında şampiyonluk hayal değil, hedef oldu. Antalya’da bu penaltıyı kurtardığımız için şanslıyız. İnanılmaz bir hikaye ortaya çıktı. O an tarif edilemez, kelimelerle tarif edilemez. Hayatımın geri kalanını unutmayacağım. 37 yıl aradan sonra kupayı resmen şehrimize getirmek bir onurdur. Kupaya giden yol ise ayrı bir hatıra ve heyecan oldu. Çalışmanızın sonuçlarını görmek çok güzel hissiyat.’’ Şeklinde açıklamalar yaptı.

Spor