Youtube İzlenme Üzerinde Takipçilerin Etkisi

Youtube İzlenme Üzerinde Takipçilerin Etkisi

Youtube İzlenme Üzerinde Takipçilerin Etkisi

Youtube’da günlük milyonlarca video izleniyor. Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip oldukça büyük bir sosyal medya platformlarından birisi. Bu kadar fazla kullanılması ve insanların Youtube üzerinden para kazanması gibi nedenlerden dolayı, her geçen gün bir Youtube kanalı açıp video yükleyen insanların sayısında da artış oluyor. Kaliteli içerik oluşturmak ve istikrarlı bir şekilde video yüklemek, takipçi sayınızın artmasına ve diğer birçok içerik üreticisinden ayrılmanıza katkı sağlar. Ancak bu uzun ve sabır gerektiren bir süreçtir.

Youtube izlenme satın al paketleri ile daha hızlı ve kolay bir şekilde video izlenme sayınızı artırabilir ve takipçilerinizi çoğaltabilirsiniz. Çok uzun süre beklemek istemeyen ve kanalını daha hızlı bir şekilde büyütmek isteyen pek çok kişi bu yönteme başvuruyor. Peki takipçi satın almak gerçekten izlenme sayılarının artmasına ve daha fazla para kazanılmasına katkı sağlıyor mu?

Youtube İzlenme Üzerinde Takipçilerin Etkisi Nasıl?

Şöyle ki, internet üzerinden pek çok Youtube izlenme satın al paketleri sağlayan satıcılar mevcut. Bunlar bot hesaplarla ya da gerçek hesap sahipleriyle sizin videolarınızı izlenme sayısını yükseltebiliyor. Ancak bunların uzun vadede etkisi tartışılır. Özellikle bot hesaplar tarafından oluşan takipçi sayınız sizin izlenme oranlarınız üzerinde çok etkili olmayacaktır. Ancak gerçek hesapların sizi takip etmesini ve videolarınızı belli bir süre izlenme garantisinin verilmesini sağlayan satıcılardan alacağınız paketler kanalınızın büyümesini ve para kazancınızın artmasını sağlayabilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, güvenli ödeme sağlayan satıcılardan bu paketleri temin etmektir. Yoksa dolandırıcıların eline düşmeniz işten bile olmayacaktır. Ayrıca bot hesaplar ile değil gerçek hesap sahipleri tarafından takipçi kazanmanızı ve video izlenme sürenizi artırmanızı sağlamayı garanti eden satıcılarla iş birliği yapmanız yerinde olacaktır.

Youtube bu konuda bazı katı protokollere sahiptir. Mesela sahte hesaplarla otomatik olarak videolarınızın izlenme sayısını artırdığınızın tespiti halinde, kazancınızı geri alıp kanalınızı kapatabilir. Bunun için Youtube’un kullandığı bazı programlar vardır ve bunlarla bu tarz hesapların tespitini yapabilmektedir. En güvenilir ve uzun vadede en etkili yol, organik takipçi kazanmak ve bunu kendi emeğinizle elde etmektir. Kendi yolunuzu çizerek ve özgün olarak bunu başarabilirsiniz. Unutmayın ki şuan popüler olan çoğu hesap zamanında 50-100 takipçi sayısına sahipti ve zamanla bugünlere geldi.

Teknoloji